Xiaomi Poco uygun fiyatlı yeni modeli için kolları sıvadı - Teknobist
Azerbaycan ve Ermenistan’da Türkiyenin Rolü Nedir?

Sıradaki içerik:

Azerbaycan ve Ermenistan’da Türkiyenin Rolü Nedir?

e
sv

Xiaomi Poco uygun fiyatlı yeni modeli için kolları sıvadı

236 okunma — 14 Ekim 2020 17:56
avatar

cansaklica

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2020 yılını çok verimli geçiren Poco, Şubat ayından bu zamana yaklaşık yarım düzine modelin tanıtımını yaptı. Şimdi ise yıl sonuna kadar yeni bir modelin daha tanıtılması bekleniyor.

Poco 2020 yılını daha bitirmedi!

Geçtiğimiz aylarda isminden çokça bahsettiğimiz Poco’nun yıl sonuna kadar bir telefon daha tanıtması bekleniyor. Şirketin ürün pazarlama müdürü ve global sözcüsünün Twitter’dan yaptığı bir paylaşımda şirketin çok verimli bir yıl geçirdiğini ve bu yıl için daha durmayı planlamadıklarından bahsetti.

Bununla birlikte, Euroasian Economic Commission tarafından onaylanan yeni Poco telefonu hakkında model numarası ve şirket ismi bulunan bir paylaşım yapıldı. Ancak Poco her ne kadar Xiaomi’den farklı çalışmalarda bulunmak istese de şirket hala Xiaomi ile aynı fabrikaları ve tedarik zincirlerini kullanıyor, bu nedenle bazı benzerliklerin görünmesi kaçınılmaz.

Hal böyle olunca iki şirketinde kullandığı model numaraları benzerlik gösterebiliyor. Euroasian Economic Commission tarafından onaylanan paylaşımda model seri numarası görünen cihazın Redmi Note 10‘a ait olabileceği de tahminler arasında yer alıyor. Eğer durum buysa Redmi Note 10 Snapdragon 750G yonga seti, 108MP kamera ve 33W hızlı şarj ile gelecek.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli