Xiaomi, Mi Band 5'in Özellikleri ve Fiyatı Şaşırttı - Teknobist
Çin merkezli elektrikli otomobil şirketi Xpeng, 500 milyon dolar yatırım aldı

Sıradaki içerik:

Çin merkezli elektrikli otomobil şirketi Xpeng, 500 milyon dolar yatırım aldı

e
sv

Xiaomi, Mi Band 5’in Özellikleri ve Fiyatı Şaşırttı

469 okunma — 20 Temmuz 2020 14:00
avatar

teknobist

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


Mi Smart Band 5 ile herkes için optimum konfor fitness takibi

Tüketicilerin favori fitness arkadaşı Mi Smart Band 5, içerdiği 1.1 inç renkli AMOLED ekranla görüntü alanını önceki modele kıyasla % 20 artırıyor. Kendi stilini yaratarak fitness ve modayı bir araya getirmek isteyenler, 65 dinamik ekran ve altı şık band rengiyle canlı ekrana ve sportif tasarıma sahip Mi Smart Band 5’i keyifle kullanacak.

Xiaomi, Mi Band 5'in Özellikleri ve Fiyatı Şaşırttı

5 ATM suya dayanım belgesine sahip Mi Smart Band 5, havuzdan piste veya sörften duşa kadar ıslak veya kuru fark etmeksizin pek çok ortamda kullanıcıya eşlik ediyor. Mi Smart Band 5, salon bisikleti, eliptik bisiklet, yoga, kondisyon küreği ve ip atlama dahil olmak üzere 11 egzersiz modu ile hangi hareketleri yaparsanız yapın egzersiz gelişiminizi takibe alıyor.

Mi Smart Band 5, fitness yanında PPG nabız ölçer alıcısıyla artık % 50 oranında daha doğru* sonuçlar elde ediyor. Bu sayede kalp sağlığını ve hemde uyku durumunu, stres seviyesini ve hatta aylık periyodu yakın takibe alabiliyor. Bu cihaz, ilave olarak tüm bilgileri bir araya toplayıp sağlık seviyesinin kolayca anlaşılmasını sağlamayı başaran Kişisel Aktivite İstihbaratı (PIA) değerini de elde ediyor.

Mi Smart Band 5’in bataryası, daha geniş ekrana ve yeni eklenen özelliklere güç vermek üzere 14 güne kadar aralıksız kullanım desteği sağlıyor. Mi Smart Band 5’in bütünüyle yeni şarj çözümü sayesinde şarj etme zamanı geldiğinde cihazın banttan çıkarılmasına gerek kalmıyor. Manyetik arka kısım kullanılarak kolayca şarj ünitesine yerleştirilip ve işleme başlanabiliyor.

Mi Smart Band 5, 20 Temmuz tarihi itibariyle Hepsiburada üzerinden 329 TL fiyat etiketiyle satışta olacak. Kullanıcılar, 17-25 Temmuz tarihleri arasındaki ön sipariş döneminde indirimli fiyat olan 299 TL ‘den satın alabilecekler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli