Xiaomi Kullanıcılarını Kızdıracak Değişiklik! İşte Detaylar - Teknobist
Instagram, İlgi Alanlarına Göre Arama Özelliğini Geliştiriyor!

Sıradaki içerik:

Instagram, İlgi Alanlarına Göre Arama Özelliğini Geliştiriyor!

e
sv

Xiaomi Kullanıcılarını Kızdıracak Değişiklik! İşte Detaylar

301 okunma — 27 Ağustos 2021 13:49
avatar

Ersin Güzel

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son zamanlarda büyük ilgi olan teknoloji şirketi Xaimo yeni bir haberle damga vurdu. Şimdi ise söz konusu olan şirket kullanıcılarını Görükle escort kızdıracak bir durum ile gündemde. Xaimo Kullanıcılarını Fazlasıyla Kızdıracak! İşte Detaylar…

Xiaomi Kullanıcılarını Fazlasıyla Kızdıracak! İşte Detaylar

Xiaomi Kullanıcılarını Fazlasıyla Kızdıracak! İşte Detaylar

Büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Xaimo, kendisini akıllı telefonlar ile söz ettirse de başka teknolojik cihazlar ile popüler durumda. Aynı zamanda yazılım alanında da bilinen şirketler arasında yer alıyor. Bildiğiniz gibi teknoloji şirketi son zamanlarda MIUI 12.5 Enhanced sürümünü yayınlamıştı. MIUI 13 arayüzünden önce gelen güncelleme, Xaimo kullanıcılarına daha sağlam bir sistem vaat ediyordu. Ancak çoğu şirkette olduğu üzere burda da yeni beta sürümleri için hoş olmayan durumlar ile karşılaşabiliyor.

Bir diğer büyük teknoloji şirketi olan Apple‘ı örnek alan Şirket, son zamanlarda Apple gibi şarj adaptörlerini kutulardan çıkartmıştı. Şirket şu anda yazılım tarafında büyük bir değişikliğe gitmeyi planlıyor. XDA tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde, Xaimo’nin üçüncü taraf pillerde şarj hızlarını yavaşlayacağı söz konusu.

Uygulama yeni güncelleme sonrasında cihazda üçüncü taraf bir pili tespit ettiğinde kullanıcılara şu bildirimi gösterecek: ”Bu cihaz, yalnızca yetkili bir servis sağlayıcısı tarafından değiştirilebilen pil ile donatılıyor. Yetkisiz pillerin kullanılması pilin şişmesine, aşırı ısınmasına ve aksamasına neden olabiliyor. Lütfen yetkili servis tarafından sağlanan pilleri kullanın.”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli