WhatsApp'a aynı telefon numarası ile birden fazla telefonda çalışma yardımı gelebilir - Teknobist
Demirören Medya’dan gazete odaklı mobil uygulama: Gazetelik

Sıradaki içerik:

Demirören Medya’dan gazete odaklı mobil uygulama: Gazetelik

e
sv

WhatsApp’a aynı telefon numarası ile birden fazla telefonda çalışma yardımı gelebilir

250 okunma — 19 Ekim 2020 05:51
avatar

cansaklica

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2014 yılında Facebook tarafından satın alınan WhatsApp, o günden bu yana platformuna pek çok yeni özellik ekledi.

Bildiğiniz gibi tek bir telefon numarası ile WhatsApp’ı aktif olarak tek bir akıllı telefon üzerinden kullanabiliyorsunuz. Bugün paylaşılan bilgilere göre ise yakın zamanda bu değişebilir. WhatsApp ile ilgili yaptığı doğru haberler ile tanınan WABetaInfo‘nun paylaştığı bilgilere göre WhatsApp’a aynı numara ile birden fazla telefonda kullanılma özelliği kısa zaman sonra gelebilir.

Söz konusu özelliğin şu an için uygulamanın Android versiyonunda küçük bir grup için beta olarak sunulduğu da paylaşılan bilgiler arasında. Beta olarak özelliğe erişen kullanıcılar, ayarlar kısmından Linked devices‘ı seçerek özelliği kullanabiliyor.

“Linked devices” kısmından WhatsApp hesabınızın aktif olarak kullanıldığı akıllı telefonları takip edip bu özelliği yönetebileceksiniz. Özelliğin şu an geliştirilme aşamasında olduğunu ve tüm WhatsApp kullanıcıları için ne zaman sunulacağı ile ilgili herhangi bir bilgi olmadığını da ekleyelim.

Pek çok mesajlaşma ve iletişim platformunda birden fazla akıllı telefonda kullanma desteğinin bulunduğunu da hatırlatalım. Ortaya çıkan bilgilere göre WhatsApp da kısa süre sonra bu platformların arasında katılacak gibi görünüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli