Uygun fiyatlı elektrikli scooter önerileri! İşte 5 model - Ucuz - Teknobist
İşte One UI 3.0 güncellemesi alacak Samsung telefonlar!

Sıradaki içerik:

İşte One UI 3.0 güncellemesi alacak Samsung telefonlar!

e
sv

Uygun fiyatlı elektrikli scooter önerileri! İşte 5 model

331 okunma — 14 Ekim 2020 18:01
avatar

cansaklica

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pandemi sürecinde taksi ve toplu taşıma araçlarına olan güvenin azalmasıyla elektrikli scooter araçlar popülarite kazandı. Kısa mesafeli ulaşım ve eğlence amaçlı kullanım için oldukça mantıklı bir seçim olan elektrikli scooterlar ülkemizde çeşitli kiralama hizmetleri ile oldukça meşhur hale geldi. Eğer kendi e-scooter aracınızı almayı düşünüyor, fakat olabildiğince fiyat/performans ürünler arıyorsanız uygun fiyatlı elektrikli scooter önerileri içeriğimiz sizlere cevap olacaktır.

Yerli elektrikli scooter için bakandan yeni açıklamaYerli elektrikli scooter için bakandan yeni açıklama

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yerli elektrikli scooter üretimi için açıklamada bulundu. Yeni scooter için ortaya çıkanlar:

Uygun fiyatlı elektrikli scooter önerileri

Eğer bir elektrikli scooter almaya karar verdiyseniz muhtemelen daha önce deneme fırsatınız olmuştur. Bir e-scooter alırken dikkat etmeniz gereken konu hız değil; kalite ve konfordur. Çünkü bu araçlar hız yapmaktan ziyade güvenli ve kısa süreli ulaşım vadediyor. Siz de karşılaştırma yaparken hızdan ziyade kalite ve konfora dikkat etmelisiniz.

Dynamic Xride E

dynamic xride e

Elektrikli scooter piyasasındaki en ucuz ürünlerden biri olan Dynamic Xride E, teknik özellik itibariyle pek iyi olmasa da günlük kullanımda sizi üzmeyecek türden. Üretici tarafından bataryanın kapasitesi belirtilmemiş olsa da motorun gücü 150W. Tek şarjla 10 kilometre yol gidilebiliyor, saatte en fazla 15 kilometre hıza çıkılabiliyor. Aracın 9 kilogram ağırlığında ve katlanabilir olması taşınabilmeye daha uygun olduğunu gösteriyor. Ne yazık ki araç hakkındaki bilgiler hiçbir şekilde görüntülenemiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli