Türkiye'deki Amazon Prime indirimleri site çökertti - Teknobist
Cephede can alan el bombaları ( Özel Haber )

Sıradaki içerik:

Cephede can alan el bombaları ( Özel Haber )

e
sv

Türkiye’deki Amazon Prime indirimleri site çökertti

232 okunma — 15 Ekim 2020 07:24
avatar

cansaklica

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’de geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan Amazon Prime hizmeti yeni bir kampanya ile indirim fırsatları sunmaya başladı. Amazon’un daha önce diğer ülkelerde uyguladığı Prime Day indirimleri 13 Ekim 2020 tarihinde saat 00:00’da başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber Amazon Türkiye sitesi çöktü.

Türkiye’deki Amazon Prime indirimleri site çökertti

Birçok üründe indirimler sunan Amazon Prime indirimleri internette büyük ilgi görmesinin ardından kullanıcıların siteye hücum etmesi sonucunda çökme meydana getirdi. Bir süre devam eden bu sorun siteye müdahale edilmesi sonucunda düzeltildi.

Amazon Prime Day indirimleri kapsamında kulaklıktan telefona, oto koltuğundan kahve makinesine kadar onlarca üründe çeşitli fırsatlarla satılıyor. İndirimlere baktığımızda ise gerçekten fayda sağlayacak oranda olduğunu görüyoruz.

Prime Day indirimlerinden faydalanmak için Amazon Prime üyesi olmak gerekiyor. Türkiye’de Amazon Prime üyeliği için aylık 7.99 TL ödemek gerekiyor. Amazon Prime, Prime Video, Prime Game ve benzeri bazı avantajlı hizmetlerin de beraberinde kullanılmasını sağlıyor.

Prime Sayesinde Yayıncılar İle Fim İzleyebilirsiniz

Amazon prime satın alan insanlar Twitch üzerinden yayıncılar ile birlikte filmler izleyip prime fırsatlarından faydalanabilecek, bu nasıl mı olacak sadece amazon prime üyeliği almanız yeterli üstelik bir kaç ay çok ucuz olacak

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli