Tribes of Europa Fragmanı Yayınlandı - Teknobist
Redmi K40 Serisinin Özellikleri Sızdırıldı

Sıradaki içerik:

Redmi K40 Serisinin Özellikleri Sızdırıldı

e
sv
avatar

cansaklica

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix platformunda en çok beklenen dizinin fragmanı yayınlandı. Dizi 2074’de yaşanan felaketleri konu alıyor…

Tribes of Europa Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix, Tribes of Europa adlı dizinin fragmanını seyirci ile buluşturdu. Aksiyon ve dramın büyük rol oynayacağı dizi şu anda en çok beklenenler arasında.

Netflix‘in son açıklamasına göre, dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak. Dark‘ın filminin yapımcıların elinden çıkacak olan Tribes of Europa, 2074 yılında geçiyor ve seyircileri cehennem gibi bir atmosfer vadediyor.

Tribes of Europa konusu

Yıl 2074. Küresel bir felaketin ardından egemenlik için birbirleriyle savaşan sayısız mikro devlete bölünen Avrupa’nın kaderi üç kardeşin ellerindedir.

Tribes Of Europa, gizemli bir felaketin ardından minik parçalara bölünen Avrupa’da geçiyor ve kıyamet sonrası atmosferde sağ kalmaya çalışan üç kardeşin hikayesini konu ediyor. Philip Koch’un yarattığı dizinin senaryosunu Koch, Jana Burbach ve Benjamin Seiler birlikte kaleme alıyor.
19 Şubat itibariyle seyirci ile buluşacak olan dizi Tribes of Europa‘da Henriette Confurius, Emilio Sakraya, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Melika Foroutan, Ana Ularu ve Robert Finster gibi yetenekli oyuncuların olduğu kadro şimdiden büyük heyecanla bekleniyor

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli