Mail Okuyarak Para Kazanma! Ayda 500-600 TL - Teknobist
Tribes of Europa Fragmanı Yayınlandı

Sıradaki içerik:

Tribes of Europa Fragmanı Yayınlandı

e
sv

Mail Okuyarak Para Kazanma! Ayda 500-600 TL

1336 okunma — 04 Şubat 2021 12:48
avatar

teknobist

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnternette artık para kazanmak çok yaygın hale geldi. Bugün sizlere mail okuyarak para kazanma yöntemini göstereceğim…

1 – Paisalive.com

Herhangi bir ücret ödemeden hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız Paisalive.com e-postalar okuyarak size para kazandırabilecek en iyi platformdur. Google sayfa değeri 4 olan Paisalive.com sitesine üye olduğunuzda günlük olarak sizin kullanıcı hesabınıza ücretli mailler gelecektir. Bu mailleri belirtilen talimatlar çerçevesinde okuduğunuz zaman sistem otomatik olarak hesabınıza paranızı yatırır.

Üye olduğunuzda 99 Rs kazanırsınız.

10 kişiye siteyi önerirseniz anında 10 Rs kazanırsınız.

Paisalive gelen kutunuza gelen e-postaları okuyarak 0.25 Rs ve 5.00 Rs arası kazanırsınız.

Paisalive.com üyelerine ödemeleri 15 günde bir yapar ve ödemeleri çekler aracılığıyla yapar.

2 – Cash4offers.com

Cash4offers.com bilgisayardan çalışarak para kazanabileceğiniz bir diğer web sitesidir. Online faaliyetlerinize bağlı olarak sizi çeşitli yollarla ödüllendirir. Web sitesinin sürdürülebilirliğinin göstergesi olan Google sayfa değeri üçtür.

Altın üye olduğunuz takdirde en az 72 saat içerisinde ödemelerinizi alırsınız. Yapmanız gereken tek şey e-postaları okumak, anketlere katılmak, teklifleri tamamlamak ve denemek, online oyunlar oynamak, siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmektir. Bütün bunlar sonucunda ödemeler alırsınız. Web sitesine katıldığınız için 5 dolar alırsınız. Düşük ödemeler alsanız bile ödemeleriniz hızlı yapılır.

3 – Sendearnings.com

Sendearnings.com online olarak para kazanabileceğiniz iyi web sitelerinden biridir. Her ne kadar kullanıcı kılavuzlarında sert kurallar olsa bile olsalar da Google sayfa değeri üçtür.

Web sitesi 3 adımda çalışır

Kayıt olma süreci: “şimdi katıl” düğmesine tıklayarak bedava hesap açabilirsiniz.

Hesabı etkinleştirme: kaydınızın tamamlanması için e-posta aracılığıyla gelen onaylama linkine tıklayarak üyeliğinizi aktif sound getirebilirsiniz.

Kazanç sağlama: e-postaları okuduğunuzda, anketlere katıldığınızda, online alışveriş yaptığınızda sınırsız nakit kazanırsınız.

Her okuduğunuz mail için size 1 dolarlık ödeme yapılır. Üye olan kişi altı ay boyunca web sitesini bir kere bile ziyaret etmezse üyeliği kalıcı olarak iptal edilir. Ödeme talebinde bulunabilmeniz için hesabınızda en az 30 dolar birikmesi gerekir.

4 – Moneymail.in

Moneymail.in: fazladan gelir elde etmek istiyorsanız Moneymail.in sizin için doğru yerdir. Günde 15 dakikanızı ayırarak aylık olarak 10,000 Rs kazanabilirsiniz. Moneymail’in konsepti oldukça basittir.

Google sayfa değeri 1 olan bu web sitesinde her okuduğunuz e-posta için kolaylıkla 0.20 – 200 Rs arası kazanç sağlarsınız. Rs kazanmak için her gün hesabınıza girmeli ve gelen kutunuza gelen e-postaları okumalısınız. Ayrıca web sitesine ekleyeceğiniz her yeni üye içinde 100 Rs kazanırsınız. Bu fırsatlardan yararlanmak için bir a önce siteye üye olun. Unutmayın para kazanmanın bir diğer yolu da Online oyunlar oynamaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli