İphone 13 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! İşte Detaylar... - Teknobist
Xiaomi Kullanıcılarını Kızdıracak Değişiklik! İşte Detaylar

Sıradaki içerik:

Xiaomi Kullanıcılarını Kızdıracak Değişiklik! İşte Detaylar

e
sv

İphone 13 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! İşte Detaylar…

282 okunma — 08 Eylül 2021 18:59
avatar

Ersin Güzel

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Teknoloji şirketlerinden birisi olan Apple, dört gözle beklenen iPhone 13 için resmi bir açıklamada bulundu. Dört gözle betebet casino beklenen model 14 Eylül’de tanıtılacak. İphone 13 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! İşte Detaylar….

iPhone 13'ün tanıtım tarihi belli oldu!

Büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple’ın uzunca bir süre beklenen iPhone 13 serisinin tanıtım tarihi açıklandı.

Cupertino merkezli şirket dörtg gözle beklene serinin tanıtım tarihini resmi olarak açıkladı. Geçtiğimiz günlerde birkaç kaynaktan matadorbet gelen sızıntılar olmuştu. Söz konusu sızıntılara göre tanıtım tarihinin 14 Eylül olacağını iddia edilmekteydi. Şimdi de Apple dün bu sızıntıları doğruladı. Şirket yeni iPserisini bu tarihte tanıtacağının bilgisini verdi.

Şirketin CEO’su Tim Cook, önümüzdeki büyük sonbahar etkinliğinin 14 Eylül Salı günü yapılacağını resmi olarak belirtti. Söz konusu etkinlik ”California akışı” sloganına sahip. Ayrıca Apple Park’tan yayınlanacak bir diğer sanal etkinliğin daha olması planlanmakta. Bildiğiniz üzere Apple, çoğunlukla sonbahar etkinliklerinde yeni iPhone’larını duyurmakta. Bu sayede şirketin dün açıkladığı etkinlik programı ile birlikte iPhone 13 serisi de yer alacak.

Ayrıca Apple’ın iPhone 13 serisini açıklamasının ardından yeni işletim sistemi iOS 15’in de resmi sürümünü de yayınlaması beklenmekte. iOS 15 son aylarda beta olarak test edilmekte ve tahminlere göre iPhone 13 ailesiyle birlikte aktif olacak. Fakat şirketin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya göre SharePlaye ilk resmi sürümde yer almayacak. Şirket ilerleyen zamanlarda kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanmakta.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Apple model ürünleri kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli