Far Cry 6 Resmi Hikaye Fragmanı Yayında! - Teknobist
Google Sürekli Duruyor Hatası ve Çözümü

Sıradaki içerik:

Google Sürekli Duruyor Hatası ve Çözümü

e
sv

Far Cry 6 Resmi Hikaye Fragmanı Yayında!

330 okunma — 26 Ağustos 2021 12:14
avatar

Ersin Güzel

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gelişi merakla beklenen Far Cry 6 yeni bir haberle gündeme geldi. Far Cry 6 hikaye fragmanı Ubisoft tarafından yayınlandı. İşte Far Cry 6’nın Resmi Hikaye Fragmanı!

İşte Far Cry 6 Hikaye Fragmanı!

İşte Far Cry 6’nın Resmi Hikaye Fragmanı!

2021 yılının en çok merak konusu olan oyunların arasında Far Cry 6 yer alıyor. Ubisoft ekibi oyuncuların merakını bir nebze gidermek için Far Cry 6‘nın hikaye fragmanını oyun severler ile buluşturdu. Fragman genel anlamda kötü karakter Anton ile yanında bulunan çocuğun yaşadığı olayları konu alıyor. Herkesin merakla beklediği bir konu ise oyunun çıkış tarihi belli oldu. Far Cry 6, 7 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunu satın almak isteyen oyunseverler PlayStation 4PlayStation 5, Amazon LunaXbox Series X | SGoogle Stadia ve Pc platformlarından satın alabilecek.

Ubisoft tarafından yayınlanan Far Cry 6 fragmanı, oyunun hikaye ve kötü karakter banko kupon anlamında birçok detaya sahip. Geçtğimiz zamanlarda sızdırılan bilgilere göre Far Cry 6 kötü karakteri hakkında bazı söylemler bulunmaktaydı. Ancak yine de karakterin sahip olduğu kişilik hakkında bir detay yer almıyordu.

Far Cry 6 fragmanın sonunda kötü karakterin, bir kişiyi öldürmesi için silahı yanındaki çocuğa verildiği görünüyor. Anlaşıldığı üzere Anton‘un acımasız bir karatere sahip olduğu görülüyor. Önceden yapılan açıklamalarda Far Cry 6 serisinin en kötü karakteri olduğu söylenmişti.

Videoyu daha detaylı incelersek oyunun grafik ve kaplama kalitesinin yüksek olduğunu anlayabiliriz. Ayrıca oyundaki karakterler konuşurken ağız animasyonları da başarılıydı. Ancak Far Cry 6‘nın bölgesi serideki diğer oyunlardan farklı. Daha çok kırsal kesimde geçen oyun artık şehirde olacak.

Peki bu oyun hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıda yorum yaparak fikirlerinizi bizimle ve diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli