Efsane oyun Assassin's Creed dizi oluyor - Teknobist
Çin, 5 senelik uzay tasarısını duyurdu: Hedef dünya liderliği!

Sıradaki içerik:

Çin, 5 senelik uzay tasarısını duyurdu: Hedef dünya liderliği!

e
sv

Efsane oyun Assassin’s Creed dizi oluyor

290 okunma — 30 Ekim 2020 06:15
avatar

cansaklica

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


Bir efsane oyun daha dizi olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Assassin’s Creed oyununun dizisi için çalışmalar başladı.

Ubisoft tarafından geliştirilen ünlü oyun serisi, ilk olarak 2007 yılında oyunseverlerle buluşmuştu. Oyunun oldukça beğenilmesinin ardından harekete geçen Ubisoft, günümüze kadar neredeyse her yıl Assassin’s Creed serisine yeni oyunlar ekledi.

DİZİ OLUYOR

Ubisoft Film & Television’dan Jason Altman ve Danielle Kreinik’in yönetici yapımcılığını üstleneceği Asassin’s Creed dizisi için hazırlıklar başladı.

Jason Altman, “10 yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayran, ikonik bir seri haline gelmesine yardımcı oldu.

Assassin’s Creed dizisi yaratmaktan dolayı heyecan duyuyoruz ve  evrenindeki bir sonraki destanı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

assasin creed

Oldukça uzun bir oyun serisi olduğu ve farklı zamanlarda geçtiği için, dizinin hangi oyun ve zamanı baz alacağı şu an için bilinmiyor.

Sosyal medya üzerinden bizleri takip etmeyi, daha fazla teknoloji haberleri için Teknoloji kategorimize göz atmayı unutmayın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli