Cyberpunk 2077'nin PS4 ve Xbox iadeleri başladı - Teknobist
Türkiye’deki Apple Store’lar yine kapanıyor

Sıradaki içerik:

Türkiye’deki Apple Store’lar yine kapanıyor

e
sv

Cyberpunk 2077’nin PS4 ve Xbox iadeleri başladı

377 okunma — 16 Aralık 2020 05:38
avatar

teknobist

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin fotoğrafı olarak konsol tarafındaki iadelerini başlatarak oyunculardan özür diledi.

Geliştiriciliğini ve yayımcılığını CD Projekt Red’in yaptığı Cyberpunk 2077, oyuncuların 2020’de en çok beklediği oyunların başında geliyordu. 10 Aralık’ta bilgisayar ve konsollar için çıkış yapan oyun, ilk günden birçok rekor kırmayı da başardı.

HATALAR OYUNCULARI ÇİLEDEN ÇIKARDI

Özellikle konsol tarafında fazlasıyla kötü bir preformans sergileyen Cyberpunk 2077, neden geliştirilme sürecinde birçok kez ertelendiğini göstermiş oldu.

Konsol oyuncuları, geliştirici CD Projekt Red’i eleştiri yağmuruna tuttu. Gelen tepkilere daha fazla dayanamayan şirket, PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarının oyunu iade etmesine izin verdi.

cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri

Açıklamaya göre oyunu PlayStation 4 veya Xbox mağazalarından oyunu satın alan oyuncular, 21 Aralık 2021’e kadar iade gerçekleştirip parasını geri alabilecek.

Yaptığı açıklamada oyunculardan özür dileyen CD Projekt Red, oyunu PlayStation 4 ve Xbox One’da oynanabilir hale getirmek için daha fazla zaman harcayacaklarını belirtti.

YAMA TARİHLERİ

Cyberpunk 2077 için önümüzdeki 7 gün içerisinde yeni bir yama yayınlanacak, ikinci yama ocak ayında gelecek ve son yama da şubat ayında kullanıma sunulacak.

Bu yamalar ile oyunun performans sorunlarının ve hatalarının giderileceği söyleniyor

Sosyal medya üzerinden bizleri takip etmeyi, daha fazla teknoloji haberleri için Teknoloji kategorimize göz atmayı unutmayın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli