Apple'ın abonelik servisi Apple One hizmete sunuldu! - Teknobist
Cyberpunk 2077 bir kez daha ertelendi: İşte yeni çıkış tarihi!

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 bir kez daha ertelendi: İşte yeni çıkış tarihi!

e
sv

Apple’ın abonelik servisi Apple One hizmete sunuldu!

252 okunma — 02 Kasım 2020 06:12
avatar

teknobist

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

Tim Cook, Apple’ın servislerini tek çatı altında topladığı abonelik servisi Apple One hizmetinin, 30 Ekim’de kullanıma sunulacağını duyurmuştu.

Son zamanlarda büyük teknoloji şirketleri, kendi abonelik servislerini hayata geçirerek bu akıma uyum sağladı. Örneğin ABD’li teknoloji devi Apple, kullanıcılarına sunduğu Apple Arcade, Apple TV+, Apple News+ ve Apple Music gibi servislerle popüler olmayı başardı.

Şirket, geçtiğimiz eylül ayında tüm bu servisleri tek çatı altında toplayan “Apple One” abonelik paketini duyurmuştu. Apple CEO’su Tim Cook, söz konusu hizmetin 30 Ekim’de başlayacağını açıkladı.

apple-one

NELER SUNACAK?

Apple One paketinde “Başlangıç”, “Aile” ve “Premiere” olmak üzere 3 farklı abonelik planı bulunuyor.

Apple One başlangıç paketi, aylık 14.95 dolarlık bir abonelik ücretine sahip. Bu paketi alan kullanıcılar; Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 50 GB iCloud depolamasına sahip olacak.

Apple One aile paketinin aylık abonelik ücreti ise 19.95 dolar olarak açıklandı. Başlangıç paketindeki bütün hizmetleri kapsayan aile planı, aynı ailedeki bireylerin tek bir paket kullanmasına olanak tanıyacak. Ayrıca bu pakette kullanıcılar, 50 değil 200GB iCloud depolama alanına sahip olabilecek.

 Premiere planı ise en üst paket olarak karşımıza çıkıyor. Aylık 29.95 dolarlık bir abonelik ücretine sahip bu paket; başlangıç ve aile planlarının yanı sıra tam 2TB’lık iCloud depolama alanı sunuyor.

Ayrıca kullanıcılar, en üst seviye paketi ile Apple News+ ve yeni duyurulan Apple Fitness+ hizmetlerine de erişebiliyor.

apple one

Paketlerin Türkiye fiyatları hakkında ise şimdilik herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Sosyal medya üzerinden bizleri takip etmeyi, daha fazla teknoloji haberleri için Teknoloji kategorimize göz atmayı unutmayın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli